
Решітка для барбекю Empire 33х26 см h5 см метал (0103 EM) з швидкою доставкою по Україні
343 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0103 EM
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Решітка для барбекю 33х26 см h5 см метал Empire
Призначення решітки: універсальна
Матеріал: нержавіюча сталь
Матеріал ручки: дерево
Ширина робочої поверхні: 30 см
Довжина ручки: 23 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Довжина робочої поверхні | 330 мм |
| Довжина ручки | 230 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина робочої поверхні | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення решітки | для барбекю |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343 ₴