
Сушарка для посуду Empire 2 ярусна срібло 38,5х23 см h35,7 см метал (9788 EM) з швидкою доставкою по Україні
1 446 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9788 EM
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка для посуду 2 ярусна 38,5х23 см h35,7 см метал Empire
| Виробник
|
Empire |
| Тип сушіння | Настільна |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Покриття | Хромоване |
| Наявність піддона | Да |
| Матеріал піддона | Пластик |
| Ширина | 385.0 (мм) |
| Висота | 357.0 (мм) |
| Колір | Сірий |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 385 мм |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Наявність піддону | Так |
| Покриття | Хромоване |
| Тип сушіння | Настільна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 357 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Хромована сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 446 ₴