
Прес для картоплі Empire неіржавка (9520 EM) з швидкою доставкою по Україні
376 ₴
- В наявності
- Код: 9520 EM
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прес для картоплі неіржавка Empire
| Тип | Картоплем'ялка |
| Матеріал основної частини | Неіржавка сталь |
| Матеріал ручки | неіржавка сталь |
| Довжина
|
26.0 (см) |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Висота: | 11 см |
| Діаметр ємності: | 7,5 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 26 см |
| Матеріал основної частини | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | Нержавіюча сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Картоплемялка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сталевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 376 ₴