
Таця Empire для сервісу 38,5х24 см h2 см пластик (1313 EM) з швидкою доставкою по Україні
125 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 1313 EM
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Таця для сервісу 38,5х24 см h2 см пластик Empire
Легка та практична таця, виготовлена з високоякісних матеріалів, буде застосовуватися щоразу, коли ви хочете перемістити багато посуду за один раз. Під час сімейних обідів, подаючи сніданок у ліжко коханому, прибираючи зі столу після відвідування гостей.
Характеристика:
- Бренд - EMPIRE
- Матеріал — пластик
- Довжина — 385 мм
- Ширина — 240 мм
- Висота — 20 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 385 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ручки | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴