
Підсвічник BormioliRocco d8,7 см h16,5 см скло (700020 BR) з швидкою доставкою по Україні
125 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 700020 BR
Підсвічник d8,7 см h16,5 см скло BormioliRocco
Вишуканий дизайн продукту та його безперервне оновлення дало змогу бренду Bormioli Rocco стати синонімом якості для мільйонів користувачів і для професіоналів галузі.
Завдяки спеціальному термічному обробленню (загартуванню), скляний посуд Bormioli Rocco набуває особливої стійкості до різкої зміни температур і механічних впливів. На загартованому посуді в процесі використання не утворюється відколів і подряпин, тому посуд Bormioli Rocco витримують багаторічні інтенсивні навантаження, зберігаючи свій первісний вигляд набагато довше, порівнюючи зі звичайним склом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bormioli Rocco |
| Країна виробник | Італія |
| Висота підсвічника | 165 мм |
| Діаметр підсвічника | 87 мм |
| Діаметр рекомендованої свічки | 85 мм |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Комплектація свічкою | 0 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Тип рекомендованої свічки | довга свічка циліндричної форми, пенькова свічка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | прозоре |
- Ціна: 125 ₴