
Контейнер для їжі Simax квадратний 1 л 18х18 см h5,5 см жароміцне скло (7476L Simax) з швидкою доставкою по Україні
289 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7476L Simax
Контейнер для їжі квадратний 1 л 18х18 см h5,5 см жароміцне скло Simax.
Simax є одним із провідних європейських виробників посуду з жароміцного скла. Посуд Simax виготовлена з термостійкого боросилікатного скла, яке чудово підходить для будь-якого способу приготування їжі: смаження, варіння, випічки та будь-якої іншої температурної обробки. Вона підходить для будь-якого типу НВЧ печей (мікроволінових або конвекційних), електричних духовок, а також більшість найменувань посуду Simax можна використовувати для приготування на електричних конфорках.
Кухонний посуд Simax поєднує в собі елегантний дизайн і прозорість, з чудовою стійкістю до високих температур і хімічних речовин. Також не варто забувати, що посуд Simax виготовлений з екологічно чистого матеріалу, без шкідливих домішок. А це означає, що Ви завжди готуватимете виключно корисні страви для Ваших рідних і близьких
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simax |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал | Скло |
| Застосування | Універсальне |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 1000 л |
| Колір | прозоре |
- Ціна: 289 ₴