
Цукорниця FoREST Cafe time 10х7 см h4 см порцеляна (770308) з швидкою доставкою по Україні
57 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 770308
+380 (98) 236-17-45
KyivstarCafe time Цукорниця 10х7 см h4 см порцеляна FoREST
| Тип посуду |
Сахарница |
| Кришка |
немає |
| Матеріал |
Порцеляна |
| Розмір |
10х7 см h4 см |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Кількість у наборі |
1 шт. |
FoREST відповідає всім критеріям вибору професійного посуду: якість матеріалу, легкість у догляді та зберіганні, довговічність у разі інтенсивної експлуатації, ергономічність. Професійні кухарі та ресторатори гідно оцінили посуд та інвентар FoREST.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forest |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Кришка | Немає |
| Ложечка | немає |
| Матеріал | Порцеляна |
| Наявність дозатора | Немає |
| Колір | Білий |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 ₴