
Дошка кухонна Vinzer 35х26,5 см h1 см мармур (50224 Vinzer) з швидкою доставкою по Україні
818 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50224 Vinzer
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дошка кухонна Vinzer 35х26,5 см h 1 см мармур
Дошка обробна — дуже зручний і практичний аксесуар на вашій кухні. Має нековзну поверхню з антибактеріальним захистом. Виготовлена з безпечного харчового пластику. Її можна використовувати з двох боків. На такій поверхні легко обробляти м'ясо, рибу, нарізати овочі, фрукти та інші продукти.
Характеристика:
- Матеріал: пластик
- Розмір: 35 см х26,5 см х 1 см
- Можливість використання в посудомийній машині
- Можливість використовувати обидві сторони
- Не ковзає поверхнею стола
- Не притуплює ножі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinzer |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Ручка | Немає |
| Товщина | 10 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 265 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 9 см |
| Заточення леза | Двостороння |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
| Матеріал леза | Кераміка |
| Матеріал ручки | Бакеліт |
| Тип | Овочевий ніж |
| Тип підставки | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 818 ₴