
Контейнер для зберігання FoREST квадратний 2 л 18х18 см h10 см (541810) з швидкою доставкою по Україні
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 541810
+380 (98) 236-17-45
KyivstarКонтейнер для зберігання квадратний 2 л 18х18 см h10 см FoREST
Контейнер для зберігання продуктів FoREST — чудовий помічник на будь-якій професійній кухні ресторану, їдальні, кафе, бару, готелю. Забезпечує надійне зберігання продуктів і харчових виробів відповідно до всіх санітарних норм. Прилад виготовлений із харчового пластику, безпечного під час контакту з різними харчовими виробами.
Технічний опис:
- Країна-виробник: Польща
- Бренд: FoREST
- Призначення: зберігання продуктів
- Об'єм, л: 2 л
- Розмір, мм: 180*180
- Колір: білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forest |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Застосування | Універсальне |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поликарбонат |
| Об'єм | 2000 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴