
Блюдо для лазіння FoREST Aspen 12,3х19 см h3,5 см порцеляна (717634) з швидкою доставкою по Україні
216 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 717634
+380 (98) 236-17-45
KyivstarAspen Блюдо для лазнії 12,3х19 см h3,5 см порцеляна FoREST
| Тип посуду |
Блюдо |
| Кришка |
немає |
| Матеріал |
Порцеляна |
| Розмір 12,3х19 см h3,5 см | |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Кількість у наборі |
1 шт. |
FoREST відповідає всім критеріям вибору професійного посуду: якість матеріалу, легкість у догляді та зберіганні, довговічність у разі інтенсивної експлуатації, ергономічність. Професійні кухарі та ресторатори гідно оцінили посуд та інвентар FoREST.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forest |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Прямокутна |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 123 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 ₴