
Пляшка для соусів FoREST прозора 360 мл (513603) з швидкою доставкою по Україні
57 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 513603
Бутилка для соусів FoREST прозора 360 мл
Пластикова пляшка для соусів для професійного використання.
Країна-виробник: Польща.
Технічні характеристики:
Об'єм: 360 мл
Колір: прозорий
Сьогодні FoREST — це доступний посуд високої якості, що поєднує в собі модні сучасні тенденції в дизайні та формах, актуальні та інноваційні технології, матеріали та покриття. А широкий асортимент, зручна комплектація та гарне паковання товару дають змогу тішити не тільки себе якісним посудом за доступними цінами, а й робити чудові подарунки своїм близьким! Багато торгових марок роблять життя зручним, FoREST робить зручне життя доступним!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forest |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал предметів | Пластик |
| Об'єм | 360 л |
| Подарункове паковання | Немає |
| Тип | Кошик-хлібниця |
| Тип кришки | Без кришки |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 57 ₴