
Пляшка для соусів FoREST червона 1,025 л (510251) з швидкою доставкою по Україні
86 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 510251
Бутилка для соусів FoREST червона 1,025л
Пластикова пляшка для соусів для професійного використання.
Країна-виробник: Польща.
Технічні характеристики:
Об'єм: 1025 мл
Колір: червоний
Сьогодні FoREST — це доступний посуд високої якості, що поєднує в собі модні сучасні тенденції в дизайні та формах, актуальні та інноваційні технології, матеріали та покриття. А широкий асортимент, зручна комплектація та гарне паковання товару дають змогу тішити не тільки себе якісним посудом за доступними цінами, а й робити чудові подарунки своїм близьким! Багато торгових марок роблять життя зручним, FoREST робить зручне життя доступним!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forest |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 6.5 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Пляшка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 13 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал предметів | Пластик |
| Об'єм | 1000 л |
| Подарункове паковання | Немає |
| Тип кришки | Без кришки |
- Ціна: 86 ₴