
Кошик FoREST овальний світло-коричневий 18х13 см h6,5 см (530011) з швидкою доставкою по Україні
78 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 530011
+380 (98) 236-17-45
KyivstarКошик овальний світло-коричневий 18х13 см h6,5 см FoREST
Призначення для хліба
Сьогодні FoREST — це доступний посуд високої якості, що поєднує в собі модні сучасні тенденції в дизайні та формах, актуальні та інноваційні технології, матеріали та покриття. А широкий асортимент, зручна комплектація та гарне паковання товару дають змогу тішити не тільки себе якісним посудом за доступними цінами, але й робити чудові подарунки своїм близьким! Багато торговельних марок роблять життя зручним, FoREST робить зручне життя доступним!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forest |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кришки | Без кришки |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6.5 мм |
| Довжина: | 18 мм |
| Тип | Кошик |
| Ширина | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 ₴