
Тарілка FoREST Aspen квадратна 19х19 см порцеляна (710921) з швидкою доставкою по Україні
100 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 710921
+380 (98) 236-17-45
KyivstarAspen Тарілка квадратна 19х19 см порцеляна FoREST
| Тип посуду | Тарілка |
| Кришка |
немає |
| Матеріал |
Порцеляна |
| Розмір | 19*19см |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Кількість у наборі |
1 шт. |
FoREST відповідає всім критеріям вибору професійного посуду: якість матеріалу, легкість у догляді та зберіганні, довговічність у разі інтенсивної експлуатації, ергономічність. Професійні кухарі та ресторатори гідно оцінили посуд та інвентар FoREST.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forest |
| Довжина | 190 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип тарілки | Обідня |
| Форма | Квадратна |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴