
Блюдо овальне з бортом FoREST Aspen 35,5х25 см порцеляна (710007) з швидкою доставкою по Україні
228 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 710007
+380 (98) 236-17-45
KyivstarAspen Блюдо овальне з бортом 35,5х25 см порцеляна FoREST
| Тип посуду | Блюдо |
| Кришка |
немає |
| Матеріал |
Порцеляна |
| Розмір | 35,5*25 см |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Кількість у наборі |
1 шт. |
FoREST відповідає всім критеріям вибору професійного посуду: якість матеріалу, легкість у догляді та зберіганні, довговічність у разі інтенсивної експлуатації, ергономічність. Професійні кухарі та ресторатори гідно оцінили посуд та інвентар FoREST.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forest |
| Довжина | 355 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Овальна |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228 ₴