
Таця Empire прямокутний антисліп коричневий 35х27 см (9744 EM) з швидкою доставкою по Україні
174 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9744 EM
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Таця прямокутний антисліп 35х27 см Empire
Таця офіціанта антиковзка
Розмір 35*27 см
Висота борту — 2,3 см
Таця з міцного пластику, покритого протиковзним шаром "антисліп" розміром.
Empire спеціалізується на виробництві професійного посуду для барів і ресторанів. Таця офіціанта антиковзка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Антиковзаюче покриття всередині |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 174 ₴