
Підсветник Empire дріт метал (0112 EM) з швидкою доставкою по Україні
64 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0112 EM
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підсалфетник дроту метал Empire
Матеріал: Метал хромований
Довжина: 130 мм
Ширина: 35 мм
Висота: 90 мм
Ширина між провулками: 25 мм
Колір: Сталевий
Посудомийна машина: Так
Подорочне паковання: Немає
Країна-виробник: К.Н.Р.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Підставка для серветок |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | металик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 ₴