
Дошка кухонна Empire різнобарвна 31х21 см h0,4 см пластик (2505 EM) з швидкою доставкою по Україні
71 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 2505 EM
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дошка кухонна різнобарвна 31х21 см h0,4 см пластик Empire
Виробник Empire
Дошка обробна Empire 2505 — це незамінна річ для кожної господині. Величезною перевагою є якість, матеріал відповідає всім найвищим світовим стандартам, завдяки чому безпечний для здоров'я й довговічний.
Характеристики:
- Розмір — 210 х 310 х 4 мм
- Матеріал — високоякісний пластик
Переваги:
- Легкість у використанні та догляді
- Стильний дизайн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 310 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Ручка | Є |
| Товщина | 4 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 ₴