Характеристики:
-
Матеріали, що використовуються при виготовленні
-
Дерево
-
Сталь
-
Розмір: 1200х775х810 мм.
-
Варіанти довжини:
1200 мм/1500 мм/1800 мм/2000 мм/2500 мм/3000 мм -
Гарантія: 2 года
-
Виробництво: Україна
-
Виробник: ТОВ «ДФСО»
Виробник залишає за собою право вносити конструктивні та схемні зміни, що не погіршують характеристики загалом. Зовнішній вигляд товару, включаючи колір, можуть трохи відрізнятися від представлених на фотографії.
Лавка Затишна виготовлена в лаконічному, класичному стилі.
Плавний вигин спинки забезпечує зручність та розслаблення тіла для повноцінного відпочинку людини.
Лавка ідеально підходить для дворів та парків.
Міцна широка лавка з дерева зі стійкими ніжками практично не поступається дорожчим аналогам у довговічності та функціональності.
ЩО БИ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 068 966 03 89 Київстар
+38 093 011 77 10 Life
+38 095 674 76 11 Vodafone (Viber)

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота з урахуванням спинки | 810 мм |
| Глибина | 775 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | Дерево, Сталь |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка зі спинкою |
- Ціна: 11 651 ₴




