Характеристики:
-
Матеріали, що використовуються при виготовленні
-
Дерево
-
Сталь
-
Розмір: 1500х400х465 мм.
-
Варіанти довжини:
1200 мм/1500 мм/1800 мм/2000 мм/2500 мм/3000 мм -
Гарантія: 2 года
-
Виробництво: Україна
-
Виробник: ТОВ «ДФСО»
Виробник залишає за собою право вносити конструктивні та схемні зміни, що не погіршують характеристики загалом. Зовнішній вигляд товару, включаючи колір, можуть трохи відрізнятися від представлених на фотографії.
Купити лавки в нашій компанії за розумними цінами – вибір будь-якого підприємця та державних служб, які вирішили оновити міські малі архітектурні форми.
Різноманітність дизайну вуличних меблів дозволяє вибрати найбільш привабливі та зручні моделі, щоб перетворити вулиці та парки міста чи заміські дачні ділянки.
Оригінальна лава Сквер ідеально підійде для будь-якого парку чи дачі. Сидіння його продовжується вниз до землі, що робить модель зручною для людей похилого віку, які не люблять протяги — простір внизу повністю закритий.
Каркас із сталі, зроблений за допомогою лазерного різання, робить виріб стійким та міцним.
ЩО БИ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 068 966 03 89 Київстар
+38 093 011 77 10 Life
+38 095 674 76 11 Vodafone (Viber)

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота з урахуванням спинки | 920 мм |
| Глибина | 915 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення | Метал, Дерево, Сталь |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка зі спинкою |
- Ціна: 30 207 ₴




