Характеристики:
-
Матеріали, що використовуються при виготовленні
-
Дерево
-
Сталь
-
Розмір: 2800х600х460 мм.
-
Гарантія: 2 года
-
Виробництво: Україна
-
Виробник: ТОВ «ДФСО»
Виробник залишає за собою право вносити конструктивні та схемні зміни, що не погіршують характеристики загалом. Зовнішній вигляд товару, включаючи колір, можуть трохи відрізнятися від представлених на фотографії.
Каркас виконаний з листової сталі із застосуванням лазерного різання. Покритий порошковою полімерною фарбою. Стандартний колір за промовчанням – чорний.
Можливість вибору кольору за шкалою RAL.
Сидіння та спинка: Дерево оброблене екологічними інноваційними лакофарбовими матеріалами.
Можливість вибору кольору з палітри.
Тип кріплення: анкерний.
ЩО БИ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 068 966 03 89 Київстар
+38 093 011 77 10 Life
+38 095 674 76 11 Vodafone (Viber)

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння | 460 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 2800 мм |
| Матеріал виготовлення | Метал, Дерево, Сталь |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка без спинки |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 102 194 ₴




