Характеристики:
-
Матеріали, що використовуються при виготовленні
-
Дерево
-
Сталь
-
Розмір: 1200х800х760 мм.
-
Варіанти довжини:
1200 мм/1500 мм/1800 мм/2000 мм/2500 мм/3000 мм -
Гарантія: 2 года
-
Виробництво: Україна
-
Виробник: ТОВ «ДФСО»
Виробник залишає за собою право вносити конструктивні та схемні зміни, що не погіршують характеристики загалом. Зовнішній вигляд товару, включаючи колір, можуть трохи відрізнятися від представлених на фотографії.
Лавка вулична Сонячна в класичному стилі ідеально підійде і для завантажених міських вулиць, і для облаштування зони відпочинку на присадибних ділянках.
Жорсткість та міцність конструкції надає каркас. Він виконаний із сталевої труби, оброблений спеціальним складом, що захищає від природних впливів.
Зручна ергономічна модель виготовлена з дерева. Широка лінійка вибору колірних рішень, розмірного ряду, матеріалу виготовлення сидіння та спинки.
Поспішайте купити лави на нашому сайті. Ми пропонуємо вироби різних форм, стилів та конструкцій.
Ви зможете вибрати товар, який відповідає всім вимогам.
ЩО БИ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 068 966 03 89 Київстар
+38 093 011 77 10 Life
+38 095 674 76 11 Vodafone (Viber)

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота з урахуванням спинки | 760 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Кількість посадочних місць | 4 |
| Матеріал виготовлення | Метал, Дерево, Сталь |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка без спинки |
- Ціна: 14 034 ₴




