Характеристики:
-
Матеріали, що використовуються при виготовленні
-
Дерево
-
Сталь
-
Розмір: 1500х475х605 мм.
-
Варіанти довжини:
1200 мм/1500 мм/1800 мм/2000 мм/2500 мм/3000 мм -
Гарантія: 2 года
-
Виробництво: Україна
-
Виробник: ТОВ «ДФСО»
Виробник залишає за собою право вносити конструктивні та схемні зміни, що не погіршують характеристики загалом. Зовнішній вигляд товару, включаючи колір, можуть трохи відрізнятися від представлених на фотографії.
Ми використовуємо найкращі рішення, шукаючи натхнення у різних напрямках.
Придбати лави можна для оснащення парків, скверів, садів, приватних садиб, територій пансіонатів.
Ми виробляємо якісні садові меблі, які захоплюють і радують око багато років.
ЩО БИ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 068 966 03 89 Київстар
+38 093 011 77 10 Life
+38 095 674 76 11 Vodafone (Viber)

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота з урахуванням спинки | 605 мм |
| Глибина | 475 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення | Метал, Дерево, Сталь |
| Наявність підлокітників | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка без спинки |
- Ціна: 16 040 ₴




