Характеристики:
-
Матеріали, що використовуються при виготовленні
-
Дерево
-
Сталь
-
Розмір: 1500х470х840 мм.
-
Варіанти довжини:
1200 мм/1500 мм/1800 мм/2000 мм/2500 мм/3000 мм -
Гарантія: 2 года
-
Виробництво: Україна
-
Виробник: ТОВ «ДФСО»
Виробник залишає за собою право вносити конструктивні та схемні зміни, що не погіршують характеристики загалом. Зовнішній вигляд товару, включаючи колір, можуть трохи відрізнятися від представлених на фотографії.
Сьогодні будівництво тяжіє до концептуальних ландшафтних рішень — однотипні безликі лавки у міських скверах замінюють дизайнерські вироби, покликані злитися з краєвидом.
Замовникам, які оформляють прогулянкові території зелених зон, рекомендуємо купити лавки Крим зі спинкою.
Широкі ніжки, кування яких відтворює прожилки листа кипариса, виглядають романтично і з акцентом, в тому числі завдяки невеликій висоті спинки.
Оптимальне колірне покриття, при бажанні замовника, моделі можуть бути виконані в інших кольорах.
ЩО БИ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 068 966 03 89 Київстар
+38 093 011 77 10 Life
+38 095 674 76 11 Vodafone (Viber)

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота з урахуванням спинки | 840 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Кількість посадочних місць | 4 |
| Матеріал виготовлення | Метал, Дерево, Сталь |
| Наявність підлокітників | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 16 752 ₴




