Характеристики:
-
Матеріали, що використовуються при виготовленні
-
Дерево
-
Сталь
-
Розмір: 1500х620х850 мм.
-
Варіанти довжини:
1200 мм/1500 мм/1800 мм/2000 мм/2500 мм/3000 мм -
Гарантія: 2 года
-
Виробництво: Україна
-
Виробник: ТОВ «ДФСО»
Виробник залишає за собою право вносити конструктивні та схемні зміни, що не погіршують характеристики загалом. Зовнішній вигляд товару, включаючи колір, можуть трохи відрізнятися від представлених на фотографії.
Знадобилися гарні та міцні садові лавки? Зверніть увагу на модель Клін.
Ергономічна конструкція, в якій сидіння плавно переходить у спинку за допомогою кількох сполучних секцій, робить цю лаву по-справжньому зручною.
Вигин повторює форму людського тіла, допомагаючи набути комфортної, розслабленої пози. Тому м'язи спини і попереку не затікатимуть і доставлятимуть вам неприємні відчуття, навіть якщо ви просидите на цій лаві протягом півтори-двох годин.
На нашому сайті завжди можна за прийнятними цінами купити лави, що мають приголомшливу міцність і привабливий дизайн.
ЩО БИ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 068 966 03 89 Київстар
+38 093 011 77 10 Life
+38 095 674 76 11 Vodafone (Viber)

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота з урахуванням спинки | 850 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення | Метал, Дерево, Сталь |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка зі спинкою |
- Ціна: 26 243 ₴




