Характеристики:
-
Матеріали, що використовуються при виготовленні
-
Дерево
-
Сталь
-
Розмір: 1500х460х460 мм.
-
Варіанти довжини:
1200 мм/1500 мм/1800 мм/2000 мм/2500 мм/3000 мм -
Гарантія: 2 года
-
Виробництво: Україна
-
Виробник: ТОВ «ДФСО»
Виробник залишає за собою право вносити конструктивні та схемні зміни, що не погіршують характеристики загалом. Зовнішній вигляд товару, включаючи колір, можуть трохи відрізнятися від представлених на фотографії.
Лавка Пори Року – це класика, що завжди залишається в моді. Поєднує в собі короткий дизайн, комфорт і довговічність.
Цілісні ніжки забезпечують стійке положення лавки як на асфальтованому майданчику або доріжці, так і на землі.
Може бути виконана в різних колірних рішеннях.
ЩО БИ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 068 966 03 89 Київстар
+38 093 011 77 10 Life
+38 095 674 76 11 Vodafone (Viber)

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння | 460 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення | Метал, Дерево, Сталь |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка без спинки |
- Ціна: 15 437 ₴




