Характеристики:
-
Матеріали, що використовуються при виготовленні
-
Дерево
-
Сталь
-
Розмір: 1200х605х835 мм.
-
Варіанти довжини:
1200 мм/1500 мм/1800 мм/2000 мм/2500 мм/3000 мм -
Гарантія: 2 года
-
Виробництво: Україна
-
Виробник: ТОВ «ДФСО»
Виробник залишає за собою право вносити конструктивні та схемні зміни, що не погіршують характеристики загалом. Зовнішній вигляд товару, включаючи колір, можуть трохи відрізнятися від представлених на фотографії.
Каркас: Виконаний із сталі із застосуванням лазерного різання. Двошарове покриття: перший шар – порошковий полімерний цинкогрунт, другий шар – полімерна порошкова фарба.
Стандартний колір за промовчанням – чорний. Можливість вибору кольору за шкалою RAL.
Сидіння: дерево, оброблений екологічними інноваційними лакофарбовими матеріалами. Двошарове покриття водно-дисперсійної акрилової ґрунт-просочення з подальшим нанесенням водно-дисперсійного лаку з проміжним шліфуванням.
Можливість вибору кольору з палітри.
ЩО БИ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 068 966 03 89 Київстар
+38 093 011 77 10 Life
+38 095 674 76 11 Vodafone (Viber)

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота з урахуванням спинки | 835 мм |
| Глибина | 605 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | Метал, Дерево |
| Наявність підлокітників | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 11 941 ₴




