Характеристики:
-
Матеріали, що використовуються при виготовленні
-
Дерево
-
Сталь
-
Розмір: 1200х410х460 мм.
-
Варіанти довжини:
1200 мм/1500 мм/1800 мм/2000 мм/2500 мм/3000 мм -
Гарантія: 2 года
-
Виробництво: Україна
-
Виробник: ТОВ «ДФСО»
Виробник залишає за собою право вносити конструктивні та схемні зміни, що не погіршують характеристики загалом. Зовнішній вигляд товару, включаючи колір, можуть трохи відрізнятися від представлених на фотографії.
Каркас виконаний з листової сталі із застосуванням лазерного різання. Покритий порошковою полімерною фарбою. Стандартний колір за промовчанням – чорний. Можливість вибору кольору за шкалою RAL.
Сидіння та спинка: Дерево, оброблене екологічними інноваційними лакофарбовими матеріалами. Можливість вибору кольору з палітри. Тип кріплення: анкерний.
ЩО БИ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 068 966 03 89 Київстар
+38 093 011 77 10 Life
+38 095 674 76 11 Vodafone (Viber)

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота з урахуванням спинки | 460 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | Метал, Дерево, Сталь |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка без спинки |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 14 480 ₴




