Шанувальникам машин сподобається цей електричний спортивний автомобіль LEGO® City (60383), який має привабливі неоново-жовті елементи, круті колеса та величезний спойлер ззаду. Цей іграшковий набір також містить зарядну станцію та мініфігурку водія для цікавої сюжетної гри.
Набір LEGO City електричний спортивний автомобіль містить легкий для розуміння друкований посібник із малюнками та застосунок LEGO Builder — цифровий помічник у будівництві, що має функцію інтуїтивного масштабування й обертання, що дає змогу дітям, складаючи моделі, візуалізувати їх з усіх боків.
З транспортними засобами із наборів конструкторів LEGO City діти вивчають машини поблизу. Реалістичні моделі та веселі персонажі надихають на творчу гру.
Набір LEGO City електричний спортивний автомобіль містить легкий для розуміння друкований посібник із малюнками та застосунок LEGO Builder — цифровий помічник у будівництві, що має функцію інтуїтивного масштабування й обертання, що дає змогу дітям, складаючи моделі, візуалізувати їх з усіх боків.
З транспортними засобами із наборів конструкторів LEGO City діти вивчають машини поблизу. Реалістичні моделі та веселі персонажі надихають на творчу гру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60383 |
| Вага | 0.73 |
| уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 14 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 6 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 95 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Серія | City |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 16 мм |
| Штрихкод | 5702017399829 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 624 308 ₴






