Шукаєте подарунок шанувальникам будівельних майданчиків? Дітям від 7 років сподобається будувати та грати з самоскидом LEGO® Technic (42147). Це чудовий вступ у світ LEGO Technic, який допомагає юним будівельникам опановувати нові технічні навички. А з застосунком LEGO Builder діти стають впевненішими, ладу.
Дітям сподобається керувати іграшковим самоскидом на будівельному майданчику, перш ніж підняти цей транспорт, щоб скинути вантаж. Після, коли будуть готові до чогось нового, вони можуть перебудувати модель, щоб створити іграшковий екскаватор для більшої кількості сюжетних ігор.
Іграшки LEGO Technic вирізняються реалістичним рухом і механізмами. Вони в доступній формі знайомлять конструкторів LEGO з інженерною справою.
Дітям сподобається керувати іграшковим самоскидом на будівельному майданчику, перш ніж підняти цей транспорт, щоб скинути вантаж. Після, коли будуть готові до чогось нового, вони можуть перебудувати модель, щоб створити іграшковий екскаватор для більшої кількості сюжетних ігор.
Іграшки LEGO Technic вирізняються реалістичним рухом і механізмами. Вони в доступній формі знайомлять конструкторів LEGO з інженерною справою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42147 |
| Вага | 0.89 |
| уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 14 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 6 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 177 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Серія | Technic |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 16 мм |
| Штрихкод | 5702017400075 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 778 050 ₴






