Перенесіть вуличні розваги в приміщення завдяки цьому веселому та універсальному набору LEGO® DUPLO® Town Ігровий майданчик (10991). За допомогою цього набору малюки віком від 2 років зможуть побудувати грандіозний ігровий майданчик і насолоджуватися безмежними можливостями гри, навчання та створення нових друзів.
Цей ігровий майданчик стає креативним подарунком до дня народження й містить сучасне обладнання, яке допомагає дітям вивчати літери та цифри, піднімаючись на іграшкову конструкцію у формі кита. Крім того, набір містить різноманітних персонажів, серед яких дитина-скейтер і чарівна собака-повідир. Граючи з цими фігурками, діти не тільки розважаються, а й опановують соціальні навички, які знадобляться їм у реальному житті.
LEGO® DUPLO® Town Ігровий майданчик — це більше, ніж просто іграшка, це можливість для малюків розвивати навички та насолоджуватися грою одночасно, а дошкільнятам досліджувати навколишній світ і розігрувати сюжетні ігри, що стосуються сучасного життя. Конструктори LEGO® DUPLO® завжди сприяють навчання через гру, а їхні яскраві кубики та рухомі деталі розвивають дрібну моторику та стимулюють органи почуттів дітей.
Цей ігровий майданчик стає креативним подарунком до дня народження й містить сучасне обладнання, яке допомагає дітям вивчати літери та цифри, піднімаючись на іграшкову конструкцію у формі кита. Крім того, набір містить різноманітних персонажів, серед яких дитина-скейтер і чарівна собака-повідир. Граючи з цими фігурками, діти не тільки розважаються, а й опановують соціальні навички, які знадобляться їм у реальному житті.
LEGO® DUPLO® Town Ігровий майданчик — це більше, ніж просто іграшка, це можливість для малюків розвивати навички та насолоджуватися грою одночасно, а дошкільнятам досліджувати навколишній світ і розігрувати сюжетні ігри, що стосуються сучасного життя. Конструктори LEGO® DUPLO® завжди сприяють навчання через гру, а їхні яскраві кубики та рухомі деталі розвивають дрібну моторику та стимулюють органи почуттів дітей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10991 |
| Вага | 1.16 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 28 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Кількість предметів у наборі | 75 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | DUPLO |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 54 мм |
| Штрихкод | 5702017417073 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 801 494 ₴





