LEGO® Ляльковий будиночок Габбі (10788) — ідеальний подарунок для дітей від 4 років, які обожнюють анімаційний серіал DreamWorks. Цей набір дає змогу їм створити свій 8-кімнатний будиночок зі сценами й ігровими можливостями для улюблених персонажів серіалу.
Цей набір також містить чотири популярних персонажі із серіалу: Габбі, Пенді, Кейкі та Меркет, які готові приєднатися до пригод разом із вашими дітьми.
До набору також додається застосунок LEGO Builder, що містить посібник зі складання сюжетів і інструменти для творчого масштабування й обертання. Великий стартовий кубик гарантує, що конструкторські розваги почнуться відразу.
LEGO® Ляльковий будиночок Габбі — це весела та креативна розвага для всієї родини, де діти та батьки можуть разом насолоджуватися годинами творчості.
Цей набір також містить чотири популярних персонажі із серіалу: Габбі, Пенді, Кейкі та Меркет, які готові приєднатися до пригод разом із вашими дітьми.
До набору також додається застосунок LEGO Builder, що містить посібник зі складання сюжетів і інструменти для творчого масштабування й обертання. Великий стартовий кубик гарантує, що конструкторські розваги почнуться відразу.
LEGO® Ляльковий будиночок Габбі — це весела та креативна розвага для всієї родини, де діти та батьки можуть разом насолоджуватися годинами творчості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10788 |
| Вага | 1.7 |
| Вік | 4+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 38 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 498 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Gabby's Dollhouse |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 35 мм |
| Штрихкод | 5702017424125 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 186 689 ₴





