Дозвольте дітям зануритися у світ мрій завдяки конструктору LEGO DREAMZzзі та кроленю Бунчу.
За мотивами захопливого телесеріалу, набір дає змогу дітям допомогти головній героїні Ізі створити велику версію її улюбленого плюшевого кроляти, щоб врятувати іграшкову тварину, якахитил жорстокий Гримспанус.
До набору входить: фігурка Ізі; фігурка Грімспауна; Бунчу.
Велика жива версія Бунча має повністю з'єднані шию, руки та ноги. Під час складання діти можуть використовувати свою фантазію й дотримуватися інструкцій, щоб вибрати між екіпіруванням ковзанами та рукавичками або бджолиними крильцями та жалом.
Модель Бунча в складеному стані досягає 19 см заввишки.
Кумедні моделі для дітей від 7 років.
За мотивами захопливого телесеріалу, набір дає змогу дітям допомогти головній героїні Ізі створити велику версію її улюбленого плюшевого кроляти, щоб врятувати іграшкову тварину, якахитил жорстокий Гримспанус.
До набору входить: фігурка Ізі; фігурка Грімспауна; Бунчу.
Велика жива версія Бунча має повністю з'єднані шию, руки та ноги. Під час складання діти можуть використовувати свою фантазію й дотримуватися інструкцій, щоб вибрати між екіпіруванням ковзанами та рукавичками або бджолиними крильцями та жалом.
Модель Бунча в складеному стані досягає 19 см заввишки.
Кумедні моделі для дітей від 7 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Вікова група | Від 7 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 71453 |
| Вага | 0.27 |
| Вік | 7+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 5 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Кількість предметів у наборі | 259 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | DREAMZzz |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017419237 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 214 781 ₴







