Зробіть паузу з конструктором Букет із серії LEGO Icons, що перетворюється на чудовий домашній декор.
Цей набір містить 6 пакетиків кубиків і окремі інструкції для 3 стадій цвітіння, тому він є ідеальним для будівництва самостійно або в компанії. Цифрову версію інструкцій із конструювання можна знайти в застосунку LEGO Builder.
Відкрийте для себе простір для відпочинку з низькими творчими проєктами з конструюванням LEGO для натхнення, розроблених спеціально для дорослих.
Довжина набору: 31 см.
Рекомендовано для дітей від 18 років.
Sdelayte pauzu s konstruktorom Buket iz serii LEGO Icons, pre
Цей набір містить 6 пакетиків кубиків і окремі інструкції для 3 стадій цвітіння, тому він є ідеальним для будівництва самостійно або в компанії. Цифрову версію інструкцій із конструювання можна знайти в застосунку LEGO Builder.
Відкрийте для себе простір для відпочинку з низькими творчими проєктами з конструюванням LEGO для натхнення, розроблених спеціально для дорослих.
Довжина набору: 31 см.
Рекомендовано для дітей від 18 років.
Sdelayte pauzu s konstruktorom Buket iz serii LEGO Icons, pre
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10328 |
| Вага | 0.74 |
| Вік | 18+ |
| Вікова група | 18 + |
| Висота | 38 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 7 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 822 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Icons |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017583488 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 970 725 ₴