
Пластикова накладка на стовп квадратний 100х100 мм.
59 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 856.010.001.001
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Заглушка (кришка), пластикова зовнішня на стовп квадратний 100х100 мм.
Пластикові кришки для дерев'яних опор. Матова текстура. Фіксувальний саморіз (гвинт) діаметром до 6 мм закривається захисним ковпачком. Кришки виконують захисну та декоративну функцію, підходять для різних типів болтів і шайб.
Пластикова накладка на квадратний брус 100x100 мм.
Підходить для громадських ігрових майданчиків і також для майданчиків в приватному користуванні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KBT |
| Країна виробник | Бельгія |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Розміщення | У приміщенні/на вулиці |
| Тип | Комплектувальний |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴



