Створіть модель Забороненого лісу LEGO®, повного чарівних істот, завдяки цьому дитячому набору LEGO Harry PotterTM (76432). До нього входять дерева з деталями листя в нічних кольорах, а також іграшковий павук, що світиться в темряві та чотири світні в темряві гриби для створення чарівної атмосфери. До набору входять дві мініфігурки LEGO — Рон Візлі та Герміона Грейнджер, а також іграшкова фігурка Бакбіка, фігурка малюка Тестрала та фігурка Корнуельського піксі для сюжетних ігор. Діти також можуть міняти місцями модулі цього ігрового набору, щоб створювати різні сюжети.
Якщо ви шукаєте найкращу ідею подарунка на тему Гаррі Поттера до дня народження для дітей від 8 років, які обожнюють сучасні іграшки, цей набір про світ чарівників надихне на самостійні ігри, і його також весело збирати та грати з друзями. До того ж його можна поєднувати з іншими наборами із серії LEGO Гаррі Поттер (продаються окремо), щоб подарувати дітям додаткові ігрові можливості.
Якщо ви шукаєте найкращу ідею подарунка на тему Гаррі Поттера до дня народження для дітей від 8 років, які обожнюють сучасні іграшки, цей набір про світ чарівників надихне на самостійні ігри, і його також весело збирати та грати з друзями. До того ж його можна поєднувати з іншими наборами із серії LEGO Гаррі Поттер (продаються окремо), щоб подарувати дітям додаткові ігрові можливості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 76432 |
| Вага | 4.6 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Висота | 46 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 19 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Кількість предметів у наборі | 172 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Harry Potter |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017599502 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 603 762 ₴









