
Конструктор LEGO Harry Potter Кажаний Форд Англія 165 деталей (76424)
802 ₴
- В наявності
- Код: 76424
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відтворюйте захопливу подорож Гаррі Поттера та Рона Візлі в Гоґвортс на літальному Форді «Ліма» (76424) завдяки цьому фантастичному ігровому набору для дітей віком від 7 років. Пригодницький іграшковий автомобіль LEGO® має дверцята, що відчиняються, і знімний дах, тому в нього легко помістити мініфігурки Гаррі Поттера та Рона Візлі, а також фігурку сови Гедвіджі. У багажнику також є місце для валізи, чарівних паличок Гаррі та Рона, а також домашньої щури Рона — Скеберса.
Цей високоякісний дитячий конструктор — найкращий подарунок з будь-якого випадку або до дня народження для хлопчиків і дівчаток, які зможуть розігрувати культову сцену з другої частини історії Гаррі Поттер і таємною кімнату та придумувати власні чарівні истории.
Цей ігровий набір пригодницького транспорту можна поєднувати з іншими наборами серії LEGO Harry Potter (продаються окремо), щоб надихнути юних чарівників, відьм і магглів і подарувати їм ще більше можливостей.
Цей високоякісний дитячий конструктор — найкращий подарунок з будь-якого випадку або до дня народження для хлопчиків і дівчаток, які зможуть розігрувати культову сцену з другої частини історії Гаррі Поттер і таємною кімнату та придумувати власні чарівні истории.
Цей ігровий набір пригодницького транспорту можна поєднувати з іншими наборами серії LEGO Harry Potter (продаються окремо), щоб надихнути юних чарівників, відьм і магглів і подарувати їм ще більше можливостей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 76424 |
| Вага | 0.22 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 14 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 165 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Harry Potter |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017583075 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 802 ₴





