Дозвольте дітям віком до 7 років зануритися у світ мрії за допомогою цього конструктора LEGO® DREAMZzzTM Матео та робот Z-Blob (71454). За мотивами телесеріалу DREAMZzz, цей набір дає змогу дітям перетворити Z-Blob на витончену роботу, щоб допомогти Матео врятувати Джейдена, якогохитил страшний монстр.
Один набір, два способи конструювання
Великий робот Z-Blob має повністю з'єднане тулуб, руки та ноги. Завдяки аксесуарам, що входять до набору, діти можуть додати до роботи Z-Blob ручні та плечові бластери або реактивний ранець і шолом, що дасть змогу їм проявити свою фантазію й подвоїти задоволення від гри.
Мініфігурки пожвавлюють пригоди
До набору входять деталізовані мініфігурки Матео та Джейдена. Серед їхніх аксесуарів: ремінь, олівець і пісочний годинник, які важливі для їхніх персонажів у серіалі.
Один набір, два способи конструювання
Великий робот Z-Blob має повністю з'єднане тулуб, руки та ноги. Завдяки аксесуарам, що входять до набору, діти можуть додати до роботи Z-Blob ручні та плечові бластери або реактивний ранець і шолом, що дасть змогу їм проявити свою фантазію й подвоїти задоволення від гри.
Мініфігурки пожвавлюють пригоди
До набору входять деталізовані мініфігурки Матео та Джейдена. Серед їхніх аксесуарів: ремінь, олівець і пісочний годинник, які важливі для їхніх персонажів у серіалі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 71454 |
| Вага | 4.6 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Висота | 46 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 19 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Кількість предметів у наборі | 237 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | DREAMZzz |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017419244 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 214 781 ₴









