Розважайте дітей від 5 років за допомогою цього конструктора LEGO® Disney Princess Казкова карета Белль (43233). Усередині ви знайдете карету із сидінням і місцем для двох книг, гачок для ліхтаря та інші деталі розповіді. Для початку розповіді до набору входить мініляль і фігурка коня Філіпа LEGO Disney, а також два колекційні кільця зі змінним оздобленням.
Цей конструктор допомагає розвивати дитячу впевненість у собі завдяки творчій розповіді історій, підживлюючи сюжетні ігри та задовольняючи захоплення дитини чарівними історіями та фантазіями, коли вона переосмислює своє життя, як принцеса. Він ідеально підходить для коротких щоденних ігрових сесій і може бути доданий до інших конструкторів LEGO Disney цієї серії (продаються окремо), щоб розширити ігрові можливості.
Для великих цифрових розваг діти отримують легку, зрозумілу конструкторську пригоду завдяки застосунку LEGO Builder. Вони можуть масштабувати, обертати моделі в 3D, зберігати набори та відстежувати свій прогрес.
Цей конструктор допомагає розвивати дитячу впевненість у собі завдяки творчій розповіді історій, підживлюючи сюжетні ігри та задовольняючи захоплення дитини чарівними історіями та фантазіями, коли вона переосмислює своє життя, як принцеса. Він ідеально підходить для коротких щоденних ігрових сесій і може бути доданий до інших конструкторів LEGO Disney цієї серії (продаються окремо), щоб розширити ігрові можливості.
Для великих цифрових розваг діти отримують легку, зрозумілу конструкторську пригоду завдяки застосунку LEGO Builder. Вони можуть масштабувати, обертати моделі в 3D, зберігати набори та відстежувати свій прогрес.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 43233 |
| Вага | 0.1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 12 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 62 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Disney |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 14 мм |
| Штрихкод | 5702017583440 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 889 592 ₴









