Потіште дітей набором із супергеройським іграшковим транспортним засобом для дітей від 4 років LEGO® Людина-павук проти Зеленого гоблину (10793). Ця іграшка про Людину-павука з всесвіту Marvel спеціально розроблена, щоб розвивати впевненість у собі, удосконалювати навички розв'язання проблем і надихати дітей, хлопчиків і дівчаток віком від 4 років, насолоджуватися нескінченною грою уяви.
До набору іграшкових транспортних засобів від Disney+ Павук і його дивовижні друзі входять: мініфігурка Павука та його спінер з обертовим пропелером і підіймальною кабіною; мініфігурка Зеленого Гобліна та його планер із гарбузовими снарядами; і мініфігурка Павука-примара з великою золотою павутиною. Також до набору входить робот-друг Павука — Trace-E, морські аксесуари та симпатичний краб. До набору входять стартові кубики, які допоможуть розпочати конструювання, а також зрозумілі інструкції у формі барвистого ілюстрованого посібника.
Усередині набору кожен пакет містить кубики для швидкого створення моделей і персонажів, тому гра починається миттєво. Іграшки для дітей від 4 років — ідеальний спосіб для дорослих розділити задоволення від конструювання з дітьми.
До набору іграшкових транспортних засобів від Disney+ Павук і його дивовижні друзі входять: мініфігурка Павука та його спінер з обертовим пропелером і підіймальною кабіною; мініфігурка Зеленого Гобліна та його планер із гарбузовими снарядами; і мініфігурка Павука-примара з великою золотою павутиною. Також до набору входить робот-друг Павука — Trace-E, морські аксесуари та симпатичний краб. До набору входять стартові кубики, які допоможуть розпочати конструювання, а також зрозумілі інструкції у формі барвистого ілюстрованого посібника.
Усередині набору кожен пакет містить кубики для швидкого створення моделей і персонажів, тому гра починається миттєво. Іграшки для дітей від 4 років — ідеальний спосіб для дорослих розділити задоволення від конструювання з дітьми.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10793 |
| Вага | 0.25 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 14 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 84 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Marvel |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017580265 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 321 427 ₴








