Конструктор LEGO Creator Expert Букет — чудовий подарунок для прихильників конструювання. Набір підійде для дорослих, які люблять творити вироби своїми руками.
Використовуйте елементи конструктора для створення букета кольорів. Кожен виріб квіток створений більш ніж з 17 елементів із реалістичними пелюстками, листочками та незвичайними відтінками. У букеті є троянди, астри, маргаритки, маки, мокриці та різні трави.
У комплекті 756 деталей, виготовлених із міцного барвистого пластику.
Створіть ідеальний декор. Букет можна поставити у вазу, а ще доповнити квітами із наборів серії LEGO Creator Expert.
У готовому вигляді модель має висоту понад 36 см.
Використовуйте складання букета як антистресовий процес. Не поспішайте, створюючи виріб.
Гра з конструктором LEGO сприяє розвитку творчих здібностей, логічного мислення, пам'яті, уваги, уяви та дрібної моторики.
Рекомендовано для дорослих від 18 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10280 |
| Вага | 0.73 |
| Вік | 18+ |
| Вікова група | 18 + |
| Висота | 7 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 38 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 756 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Creator |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702016913767 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 828 939 ₴









