Досліджуйте різні кольори та форми з цим захопливим набором планшетів і шаблонів. Кожен набір містить чотири двосторонні квадратні планшети розміром 20 х 20 см. На кожному з них є штирки, які утворюють коло або решітку.
Для поліпшення процесу навчання дітей у наборі є 20 карток із шаблонами, які поряд із різнобарвними гумовими колами допомагають розвинути розпізнавання кольорів і візерунків.
Діти прикріплюють гумові круги та створюють власні зображення, покращуючи спритність пальців і рук. Кожен планшет має ніжки в кутах для підвищення довговічності та стійкості.
4 набори різнобарвних гумових кругів входять до комплекту для накладення на штирки, щоб створити геометричні зображення, показані на шаблонах.
Формує розуміння простих і складних геометричних фігур.
Двосторонні квадратні планшети 20 х 20 см на ніжках із круговою та квадратною сіткою.
4 комплекти різнобарвних гумових кіл у наборі.
Набір із 20 шаблонних карток із геометричними зображеннями.
Для поліпшення процесу навчання дітей у наборі є 20 карток із шаблонами, які поряд із різнобарвними гумовими колами допомагають розвинути розпізнавання кольорів і візерунків.
Діти прикріплюють гумові круги та створюють власні зображення, покращуючи спритність пальців і рук. Кожен планшет має ніжки в кутах для підвищення довговічності та стійкості.
4 набори різнобарвних гумових кругів входять до комплекту для накладення на штирки, щоб створити геометричні зображення, показані на шаблонах.
Формує розуміння простих і складних геометричних фігур.
Двосторонні квадратні планшети 20 х 20 см на ніжках із круговою та квадратною сіткою.
4 комплекти різнобарвних гумових кіл у наборі.
Набір із 20 шаблонних карток із геометричними зображеннями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Z1521 |
| Вага | 1.7 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 24 |
| Математичні навички | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі, Нікіті, Реджіо |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Розмір деталей, см | 20 х 20 |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Серія | Social Emotional Toys |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 191257015210 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 561 401 ₴









