Розвивайте соціальні емоції та навички STEM під час спільної гри з набором для навчання на групу. У наборі 4 відкритих пластикових контейнерів, 458 деталей конструктора, спеціальний стіл для занять.
Комбінуйте різні типи деталей, фігурки з набору для створення необмеженої кількості двовимірних і тривимірних конструкцій і моделей: архітектура, тварини, роботи та інше. Підходить для занять з освітньої методики STEM.
Міцний стіл із березової фанери з полицями для зберігання контейнерів із деталями. Його поверхня розроблена спеціально для надання стійкості конструкціям. Стіл легко та швидко зібрати. Розміри: 79 x 56 x 58 см.
IO Blocks Center — комплект для дошкільної освіти, містить стіл, контейнери, набір різноманітних деталей.
Універсальний міцний стіл із березової фанери з контейнерами для зберігання та поліпропіленовою накладкою забезпечує стабільність конструкціям під час складання.
Система легкого та рухливого з'єднання деталей. Розмір деталей: 3,5х3,5 см. Сумісний з іншими наборами серії IO Blocks.
Розвиток: навички STEM-утворення, розв'язання проблем, архітектура, фізика, механіка, симетрія й асиметрія, командна робота, рух, драматична гра та побудова моделей.
Комбінуйте різні типи деталей, фігурки з набору для створення необмеженої кількості двовимірних і тривимірних конструкцій і моделей: архітектура, тварини, роботи та інше. Підходить для занять з освітньої методики STEM.
Міцний стіл із березової фанери з полицями для зберігання контейнерів із деталями. Його поверхня розроблена спеціально для надання стійкості конструкціям. Стіл легко та швидко зібрати. Розміри: 79 x 56 x 58 см.
IO Blocks Center — комплект для дошкільної освіти, містить стіл, контейнери, набір різноманітних деталей.
Універсальний міцний стіл із березової фанери з контейнерами для зберігання та поліпропіленовою накладкою забезпечує стабільність конструкціям під час складання.
Система легкого та рухливого з'єднання деталей. Розмір деталей: 3,5х3,5 см. Сумісний з іншими наборами серії IO Blocks.
Розвиток: навички STEM-утворення, розв'язання проблем, архітектура, фізика, механіка, симетрія й асиметрія, командна робота, рух, драматична гра та побудова моделей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G9609 |
| Вага | 23.78 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 33 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 64 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість предметів у наборі | 458 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | STEM |
| Навички конструювання | 1 |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Просторове мислення | 1 |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Серія | IO Blocks |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 88 мм |
| Штрихкод | 716243096099 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 593 039 391 ₴








