
Конструктор Guidecraft IO Blocks Літаки та кораблі з доповненою 3d реальністю, 59 деталей (G9608)
2 142 ₴
- Готово до відправки
- Код: G9608
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Створюйте необмежену кількість транспортних засобів за допомогою IO Blocks. Конструктор містить крила, кабіни, каюти, носові частини, колеса для створення неймовірних моделей літаків і кораблів. А також фігурку чоловічка для керування всіма створеними машинами. Усі деталі матові, з м'якого пластику, легко та надійно з'єднуються, і регулюються. У Google Play і Apple App Store доступно додаток до інструкції з безліччю варіантів для захопливої гри. Конструктор розвиває дрібну моторику, фантазію та просторове мислення. Розмір деталей: 3,5х3,5 см. Сумісний з іншими наборами серії IO Blocks. Вік: від 3 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G9608 |
| Вага | 0.65 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 11 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 22 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Кількість предметів у наборі | 59 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі, Нікіті |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Просторове мислення | 1 |
| Серія | IO Blocks |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 716243096082 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 142 ₴






