Створіть безмежний світ людей, тварин, архітектури, роботів, транспортних засобів і багато чого іншого з IO Blocks! Кожен набір містить 12 різновидів унікальних пластикових блоків шести кольорів: червоний, синій, зелений, коричневий, чорний і білий. Вигнуті елементи додають різноманітності та роблять можливим плавний дизайн і органічні форми.
Усі деталі матові, з м'якого пластику, легко та надійно з'єднуються, і регулюються. Найбільший елемент набору 3,8 х 3,8 х 12,7 см.
Інноваційний застосунок IO Blocks доповненої реальності працює як віртуальний посібник зі збирання. Завантажте безплатний застосунок для свого смартфона або планшета в Google Play або Apple App Store. Там само можна дізнатися як набір пов'язаний із 3D-друком і STEM-навчанням.
Набір містить 1000 деталей, контейнер для зберігання і 20 двосторонніх карток із прикладами для натхнення.
Поєднання геометричних і вигнутих елементів додає різноманітності та уможливлює плавний дизайн.
Матеріал: м'який на дотик пластик матової текстури. Розмір деталей: 3,5х3,5 см. Сумісний з іншими наборами серії IO Blocks.
Розвиток: дрібна моторика, просторове мислення.
Фіналіст 2016 року «Грайка року» у категорії «Дошкільне навчання», лауреат премії Tillywig Brain Child Award 2015 року, премії «Вибір батьків 2015 року», Знак схвалення Національного батьківського центру (2015).
Усі деталі матові, з м'якого пластику, легко та надійно з'єднуються, і регулюються. Найбільший елемент набору 3,8 х 3,8 х 12,7 см.
Інноваційний застосунок IO Blocks доповненої реальності працює як віртуальний посібник зі збирання. Завантажте безплатний застосунок для свого смартфона або планшета в Google Play або Apple App Store. Там само можна дізнатися як набір пов'язаний із 3D-друком і STEM-навчанням.
Набір містить 1000 деталей, контейнер для зберігання і 20 двосторонніх карток із прикладами для натхнення.
Поєднання геометричних і вигнутих елементів додає різноманітності та уможливлює плавний дизайн.
Матеріал: м'який на дотик пластик матової текстури. Розмір деталей: 3,5х3,5 см. Сумісний з іншими наборами серії IO Blocks.
Розвиток: дрібна моторика, просторове мислення.
Фіналіст 2016 року «Грайка року» у категорії «Дошкільне навчання», лауреат премії Tillywig Brain Child Award 2015 року, премії «Вибір батьків 2015 року», Знак схвалення Національного батьківського центру (2015).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G9603 |
| Вага | 7.8 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 4+ |
| Вік дітей до, років | 6 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 34 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 37 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість предметів у наборі | 1000 |
| Матеріал паковання | Пластик |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | STEM |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Да |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Просторове мислення | 1 |
| Розмір деталей, см | 3,8 х 3,8 х 12,7 |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Серія | IO Blocks |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Паковання | Ведро |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 50 мм |
| Штрихкод | 716243096037 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302 695 473 ₴









