Створюйте яскраві перегонові машини різних кольорів із цим набором. Вам за силу зібрати оригінальний перегоновий автомобіль за допомогою бампера, крил, двигунів та інших частин із комплекту: всі вони добре комбінуються один з одним.
Міцні колеса, обтічні магнітні деталі роблять процес складання та ремонту кожного автомобіля простим і швидким. У наборі три аркуші наклейок для тюнінгу автомобілів. Кожен набір містить посібник із творчості з графічними інструкціями для трьох унікальних розширених складок.
Створюйте безліч нестандартних транспортних засобів за допомогою 41 магнітної деталі.
Зберіть міцний автомобіль із колесами та осями, розберіть його та побудуйте новий!
Набір містить три аркуші наклейок для фінішного дизайну автомобілів.
Міцні колеса, обтічні магнітні деталі роблять процес складання та ремонту кожного автомобіля простим і швидким. У наборі три аркуші наклейок для тюнінгу автомобілів. Кожен набір містить посібник із творчості з графічними інструкціями для трьох унікальних розширених складок.
Створюйте безліч нестандартних транспортних засобів за допомогою 41 магнітної деталі.
Зберіть міцний автомобіль із колесами та осями, розберіть його та побудуйте новий!
Набір містить три аркуші наклейок для фінішного дизайну автомобілів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G9462 |
| Вага | 1.65 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 34 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 8 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Кількість предметів у наборі | 55 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Просторове мислення | 1 |
| Серія | PowerClix |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 46 мм |
| Штрихкод | 716243094620 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 674 250 ₴









