Набір фігурок для рольових ігор та драматичної гри. Підходить до всіх конструкторів і наборів фігурок Better Builders.
У комплекті 30 деталей, з яких можна зібрати 6 фігурок людей, які виражають різні емоції: щастя, смуток, лихоність, здивування, незручність, страш. Діти можуть навчитися розпізнавати та розуміти емоції, їхній зв'язок із кольорами: червоний, блакитний, жовтий. Поміняйте місцями зачіски фігурок і виходять нові персонажі для захопливої гри.
Кожна фігурка приблизно 7,6 х 4,4 х 17,8 см.
Пластикові стрижні великого розміру з рифленими ручками та вбудованими магнітами ідеально підходять для маленьких рук.
Матеріал: пластикові стрижні, різнобарвні металеві кульки та надміцні магніти.
Розвиток: розуміння почуттів, заохочення позитивного самовираження, вербальне та невербальне спілкування.
У комплекті 30 деталей, з яких можна зібрати 6 фігурок людей, які виражають різні емоції: щастя, смуток, лихоність, здивування, незручність, страш. Діти можуть навчитися розпізнавати та розуміти емоції, їхній зв'язок із кольорами: червоний, блакитний, жовтий. Поміняйте місцями зачіски фігурок і виходять нові персонажі для захопливої гри.
Кожна фігурка приблизно 7,6 х 4,4 х 17,8 см.
Пластикові стрижні великого розміру з рифленими ручками та вбудованими магнітами ідеально підходять для маленьких рук.
Матеріал: пластикові стрижні, різнобарвні металеві кульки та надміцні магніти.
Розвиток: розуміння почуттів, заохочення позитивного самовираження, вербальне та невербальне спілкування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Довжина | 29 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G8306 |
| Вага | 1.2 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Кількість предметів у наборі | 30 |
| Кількість складових елементів (шт.) | 6 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розмір деталей, см | 7,6 х 4,4 х 17,8 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Better Builders |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 716243083068 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 572 781 ₴






