Набір дерев'яних брусків 5 шт. Призначені для використання із серією Block Mates як удома, так і в навчальному закладі.
Усі блоки однакового розміру: 14 х 3,5 х 7 см.
Гладко відшліфована поверхня та закруглені кути.
Матеріал: каучукове дерево.
Підходить для використання на заняттях за методикою STEM.
Усі блоки однакового розміру: 14 х 3,5 х 7 см.
Гладко відшліфована поверхня та закруглені кути.
Матеріал: каучукове дерево.
Підходить для використання на заняттях за методикою STEM.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Таїланд |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G7600 |
| Вага | 1.3 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Винахідливість | 1 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 20 |
| Кількість предметів у наборі | 5 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | STEM, Реджіо |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Кубики |
| Розмір деталей, см | 14 х 3,5 х 7 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Серія | Block Mates |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 716243076008 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 886 900 ₴
