
Дерев'яні блоки Guidecraft Natural Play Стоунхендж (G6772)
2 907 ₴
- Готово до відправки
- Код: G6772
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ці «доісторичні» будівельні блоки надихають дітей використовувати натуральні матеріали для створення цікавих споруд. Кожен елемент гладко відполірований, підкреслює природну текстуру та колір дерева. Різні розміри допомагають дітям розрізняти вагу.
Картки для натхнення спонукають дітей до творчості з використанням натуральних будівельних елементів. Можливе використання в приміщенні та на вулиці. Зберігати в прохолодному, сухому місці, далеко від прямих сонячних променів. Набір із 20 штук. Підходить для дітей віком від 2 років.
Картки для натхнення спонукають дітей до творчості з використанням натуральних будівельних елементів. Можливе використання в приміщенні та на вулиці. Зберігати в прохолодному, сухому місці, далеко від прямих сонячних променів. Набір із 20 штук. Підходить для дітей віком від 2 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G6772 |
| Вага | 1.84 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 2 років |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 10 |
| Кількість предметів у наборі | 20 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Реджіо |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Кубики |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Просторове мислення | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Серія | Natural Play |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 716243067723 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 907 ₴








