
Дерев'яний сортер Guidecraft Manipulatives Чергування та поєднання (G6735)
2 564 ₴
- Готово до відправки
- Код: G6735
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Барвисті блоки з каучукового дерева дають можливість дітям складати оригінальні пірамідки та інші конструкції. Складіть фігури на кілочках, змішуючи та підбираючи елементи різних розмірів і кольорів. Великі форми насаджуються на стрижні в дошці, а в них вставляються менші фігури. Діти сортують, складають і будують, покращуючи навички сприйняття кольорів, конструювання, логічного мислення.
Чергуйте та поєднуйте барвисті форми для створення неповторних конструкцій.
Сортуйте фігури різних розмірів, використовуючи кілочки на дошці.
Дерев'яна дошка-основа з пластиковими ручками для зручності переміщення.
Розвиває навички розпізнавання кольорів, дрібної моторики, просторового мислення.
Чергуйте та поєднуйте барвисті форми для створення неповторних конструкцій.
Сортуйте фігури різних розмірів, використовуючи кілочки на дошці.
Дерев'яна дошка-основа з пластиковими ручками для зручності переміщення.
Розвиває навички розпізнавання кольорів, дрібної моторики, просторового мислення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G6735 |
| Вага | 1.92 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 2 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 13 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі, Нікіті |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Пірамідки |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Manipulatives |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 716243067358 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 564 ₴







